alfa romeo

Alfa to marka, która ma wielu fanów. te modele wyróżniają się piękną stylistyką i niesamowicie bogatym wnętrzem. To wszystko sprawia, że to pojazdy, w których podróżowanie to prawdziwa przyjemność.

Szeroki wybór modeli – czy to SUV-ów, czy sedanów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla swojego biznesu, a dobrą opcją jest leasing. Alfa Romeo to połączeniu luksusu i wygody.

Leasing Alfa Romeo Tonale – funkcjonalny SUV

To model, który zachwyca nie tylko bryłą, ale też wyposażeniem. Model z 2022 roku z silnikiem benzynowym 1.5 i automatyczną skrzynią zapewnia płynną i bezpieczną jazdę. Jest w nim cała masa zabezpieczeń, które mają czuwać nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów. Są przydatne zwłaszcza, kiedy często pokonuje się dłuższe trasy. Są to:

  • system rozpoznawania znaków drogowych;
  • system wykrywania zmęczenia kierowcy;
  • system hamowania awaryjnego;
  • czujniki parkowania.

Leasing Alfa Romeo – jaki model wybrać?

Wybór nowego auta wcale nie jest prosty. Jeśli jednak, ktoś lubi poczuć moc pod maską, to model Giulia z silnikiem 2.0 i 280 KM zdecydowanie mu się spodoba. Piękna linia samochodu i iście włoski design wnętrza czynią go niepowtarzalnym. Napęd na cztery koła to gwarancja stabilności nawet w trudniejszych warunkach pogodowych.

Alfa Romeo – kupić czy wypożyczyć?

Jedną z popularnych opcji dla klientów biznesowych jest Leasing. Alfa Romeo i to nowa, dzięki temu może stać się właśnie Twoim pojazdem na co dzień. Gwarancja stałych opłat pozwala na uwzględnienie tego w budżecie, a w przeciwieństwie do rosnących rat kredytu, tu opłaty będą na tym samym poziomie. Dodatkową opcją, zwłaszcza dla tych, którzy cenią oszczędność czasu jest minimum formalności. Można je załatwić bez konieczności wychodzenia z domu,a jeszcze lepsze jest to, że wybrany pojazd będzie dostarczony pod wskazany adres. To maksymalna wygoda i opcja na miarę XXI wieku. Opcja leasingu pozwala na częstszą wymianę floty firmowej, czy dobre opcje wykupu po zakończeniu umowy. Warto sprawdzić dostępne opcje i wybrać auto dla siebie.