Należą do zamienników najlepszej jakości. Choć produkowane seryjne, to stanowią absolutny top w kwestii dostępnych na rynku tarcz hamulcowych. EBC zaleca się stosować w motocyklach typu premium. W ich przypadku zapewniona zostanie optymalna równowaga zużycia oraz wydajności układu hamulcowego.

Duża wytrzymałość i skuteczność

Tarcze hamulcowe EBC są produkowane z wysokiej jakości stali. Pozwala ona na osiąganie jeszcze lepszego przewodzenia i odprowadzania ciepła. Wydłuża też żywotność samej tarczy hamulcowej. W serii standard posiada najwyższy na rynku stopień jakości i czystości materiału. Wielu klientów chwali sobie stosowanie tych podzespołów do układu hamulcowego.

Dobre wyniki podczas testów

Rygorystyczne testy potwierdzają, że tarcze hamulcowe EBC spisują się rewelacyjne nawet w najcięższych warunkach. Sprostają nawet najbardziej wymagającej eksploatacji. Tarcze hamulcowe EBC można stosować z klockami oryginalnymi jak i performance. Z pewnością w obu przypadkach zapewnią poprawną skuteczność hamowania i skrócą jego drogę. Produkowane są z nowym i odpornym na korozję wykończeniem.

Cena adekwatna do jakości

Tarcze hamulcowe EBC to zakup, który z pewnością się zwróci. Nie podlega wątpliwościom, że nie należą do najtańszych, ale ich jakość jest warta swojej ceny. Dostępne na rynku należą do tarcz najnowszej generacji. Spiszą się bardzo dobrze nawet w przypadku najwyższych temperatur. Z ich żywotności zadowolonych jest wielu użytkowników. W przypadku układu hamulcowego nie warto oszczędzać, ponieważ wiąże się to z podjęciem nieuzasadnionego w tej kwestii ryzyka. Tarcze hamulcowe EBC to inwestycja, której nie pożałujemy!