Polecane tarcze hamulcowe Kyoto to szansa na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Często okazują się najlepszym wyborem dla posiadaczy azjatyckich marek jednośladów. Jeśli masz w swoim garażu Hondę, Yamahę lub Suzuki, to powinieneś zwrócić uwagę na tarcze hamulcowe Kyoto.

Warto zaufać Kyoto

Tarcze hamulcowe Kyoto charakteryzują się dużym przewodnictwem cieplnym, są zatem odporne na powstawanie zniekształceń, które skutkują późniejszym „biciem”. Wiele produktów tej firmy znajduje uznanie właśnie wśród marek azjatyckich. Są do nich najlepiej dopasowane, z powodzeniem można im zaufać. Zarówno klocki, jak i tarcze hamulcowe Kyoto zużywają się bardzo równomiernie, co świadczy o stałym współczynniku tarcia. Niewątpliwa popularność tego producenta nie wzięła się znikąd, aż tylu motocyklistów nie może się mylić!

Dobre na przód i tył

Główna część hamulca tarczowego, jakimi są tarcze hamulcowe Kyoto to dobry wybór zarówno w przypadku tylnego, jak i przedniego koła. Można liczyć na ich prawidłowe funkcjonowanie i wysoką jakość. Tarcze hamulcowe Kyoto wykorzystywane są przez czołowych profesjonalnych motocyklistów na świecie, który na co dzień ścigają się rozwijając „diabelne” prędkości. Sprawny układ hamulcowy, dzięki Kyoto to bezpieczeństwo, ale też kompatybilność z konkretnymi modelami motocykli. To nie tylko azjatyckie marki, ale też świetnie sprawdzą się w przypadku Harleya Davidsona, Polaris, BMW a także Piaggio.